Silumos siurbliai
 
Svetainės medis
Lietuvių

Lietuvių / Русский

Русский
 
Apie įmonęProduktaiGeoterminis šildymasSkaičiuoklėGalerijaKontaktai
Šildymo skaičiuoklė
Klausimai-atsakymai
 

Šildymo sistemos skaičiuoklė

Kiek kainuoja geoterminis šildymas?

Suskaičiuokite pilną geoterminio šildymo įrengimo kainą individualiai Jūsų namui

 

Klausimai atsakymai

2010 03 15 - Šilumos siurbliai

Šilumos siurblių remontas

skaityti plačiau

2011 05 21 - Šilumos siurbliai

Vėsinimas vasarą

skaityti plačiau

Skaityti visus klausimus-atsakymus
 

Kokią pinigų sumą galėtumėte skirti geoterminio šildymo sistemos įrengimui savo name?

 

 

Klausimai-atsakymai

 
Klausimai > Geoterminis šildymas
Užduoti klausimą

Šaldymas

Sveiki. Turiu isirenges SVEO eco 17 siurblį ir horizontalų lauko kolektorių. Patalpose šildomos grindys, miegamuosiose radiatoriai. Ar galima padaryti pasyvų šaldymą?
 
Klausimą uždavė: Artūras
Data: 2013-02-27

 

Sveiki Artūrai,

pasyvus vėsinimas efektyviausias, kai yra įrengti gręžiniai. Nes paprastai gręžiniuose ištisus metus laikosi pastovi temperatūra, o horizontalus kolektorius labai priklauso nuo lauko salygų ir vasarą jį veikia saulė bei aukšta lauko temperatūra, todėl ji nėra pakankamai vėsi, kad panaudoti patalpų vėsinimui.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokios galios saules koliakt. reiktu palaikyti siubliu veikima

Laba diena.Planuoju isirenkti geotemini sildyma.Jai gerai supratau vinintelis mokestis po irengimo yra mokestis bus uz elektra kuria suvartoja siubliai.Manau mokescius galima sumazinti soles kolektorius.Aciu
 
Klausimą uždavė: Alvydas
Data: 2012-02-26

 

Laba diena,
su vienu plokčiuoju saulės kolektoriumi galima sutaupyti 700-930kWh/per metus. Priklausomai nuo geografinės vietovės, montavimo krypčių ir vandens poreikio. Vadinasi tauposi ir elk. sąnaudos.

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar reikalingi žemės nuosavybės dokumentai?

Gyvename daugiabutyje, tačiau neturime susitvarkę žemės nuosavybės dokumentų apie daugiabutį ir nėra projekto,nustatančio mūsų žemės apie daugiabutį ribas. ar būtų galima įsivesti geoterminį šildymą tokiam daugiabučiui?
 
Klausimą uždavė: Inga
Data: 2012-01-22

 

Sveiki,
norint įrengti geoterminį šildymą daugiabutyje, reikėtų pirmiausia susitvarkyti žemės nuosavybės dokumentus, nes be šių dokumentų negalėtume atlikti lauko darbų ar įrengti horizontalaus arba vertikalaus kolektorių.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminis sildymas kotedzams

Ar tinkamas ir kokiu principu butu daromas geoterminis sildymas 4-5 kotedzams, po 150kv gyvenamo ploto, skplypas 15a? Ar reikalingi atskiri siurbliai, boileriai. Ar uztekti vieno galingo?
 
Klausimą uždavė: Algirdas
Data: 2011-12-13

 

Laba diena,

Galima daryti ir kiekvienam atskirai ir vieną bendrą. Patogiau gyventojams, bet šiek tiek brangiau būtų kiekvienam atskirai.

 

Skaityti plačiau

 

 

kiek metu garantija

kiek metu garantija,ir kiek elektros reikalauja siurbliai per para,ir ar galima sumazinti elektros sanaudas
 
Klausimą uždavė: vladas
Data: 2011-10-15

 

Mūsų šilumos siurbliams standartiškai suteikiama 2 metų garantija.
Pasirašius garantinio-pogarantinio aptarnavimo sutartį ir kasmet atliekant šilumos siurblio aptarnavimą, kuris yra mokamas, garantija tęsiama iki 5 metų.
Elektros sąnaudos priklauso nuo to kokio dydžio yra Jūsų namas, kaip jis apšiltintas, koks šildymas viduje (grindinis ar radiatoriai).

 

Skaityti plačiau

 

 

ekonomika

Laba diena, mano kaimynas turi isivedes maisyta geotermini - dujini sildyma.Paskutiniu metu pradejo apgailestauti, kad isirenginejo.Sako gal ir pats namo sildymas gaunasi ekonomiskai pigesnis, taciau paskaiciavus sunaudota elektra , bei irangos kaina , kur tuos pinigus buvo galima padeti i banka uz dabartines palukanas - ekonomika = 0. Prasau pakomentuoti, nejaugi tiek daug elektros sunaudojama, kad veiktu sis irenginys?
 
Klausimą uždavė: Rimas
Data: 2011-10-14

 

Laba diena,
Labai sunku komentuoti Jūsų nupasakotą situaciją, nes nežinoma geoterminės sistemos tipas, šilumos siurblio modelis, pačio namo vidaus šildymo sistema. Pagal dabartines elektros ir dujų kainas geoterminis tikrai yra pigesnis šildymo būdas.

 

Skaityti plačiau

 

 

Vertikalus grezinys

Per kiek laiko galite sumontuoti geotermini sildyma su vertikaliu greziniu? Ir ko del sito reikia nuo klijanto ?
 
Klausimą uždavė: Benas
Data: 2011-10-11

 

Laba diena,

Pilnas geoterminės sistemos su gręžiniais sumontavimas trunka nuo 4 iki 8 savaičių, priklausomai nuo vietovės ir kitų sąlygų. Iš kliento reikia sutarties pasirašymo ir avansinės įmokos sumokėjimo.

 

Skaityti plačiau

 

 

Del rasojimo

Sveiki, tego girdet, kad lauko kolektoriuas ivadai ateinantys is lauko,katilineje, gali rasoti.Ka daryt,kad to isvengt?
 
Klausimą uždavė: Jonas
Data: 2011-10-05

 

Laba diena,
Įvadai rasoja dėl temperatūrų skirtumo vykstant kondensacijai, to išvengti galima apizoliuojant vamzdžius šilumine izoliacija.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kaina

Laba diena. Noriu konsultacijos. Pradedu statyti nama Vilniuje. Plotas 150 kv.m. vieno aukšto T raidės formos. Planuojamas šildymas – grindu ir radiatoriais. Kiek kainuotu geoterminis šildymas? Ačiu
 
Klausimą uždavė: Liudmila
Data: 2011-09-20

 

Laba diena, preliminarų pasiūlymą savo namui galite pasiskaičiuoti interneto svetainės skaičiuoklėje, arba susisiekite su pardavimų skyriumi.

 

Skaityti plačiau

 

 

Šildymo vedimo kaina

Kiek kainuotų pilnas ( katilinė, butui skirta įranga, fankoilai) geoterminio šildymo įvedimas (vertikalus kolektorius) į daugiabučio 4 aukštą, 71m2 ploto. Sienos plytinės apšiltinamos.
 
Klausimą uždavė: Danutė
Data: 2011-08-18

 

Laba diena p. Danute,

Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje www.sveo.lt ir domitės mūsų produkcija šilumos siurbliais.

Paprastai geoterminis šildymas vedamas į gyvenamus namus, daugiabučiai - teoriškai įmanomas dalykas, praktiškai - sudėtingai įgyvendinamas, nes įvedimas kainuotų labai brangiai, be to reikėtų derinti klausimus su kaimynais ir namų valdyba dėl vamzdžių išvedžiojimo, dėl gręžinio.

Tačiau, jei norite tikslesnės informacijos apie kainą, susisiekite su mumis, ir mes jums parengsime detalesnį pasiūlymą, skirtą jūsų butui.

Pardavimų skyrius
UAB "SVEO"
Šilutės pl. 2, Klaipėda
Tel. +370 683 20702
Faks. +370 46 485030
lina@sveo.lt
www.sveo.lt
Šilumos siurblių gamintojas

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek kainuotų įsirengti geoterminį šildymą

Kiek kainuotų įsirengti geoterminį šildymą, namo plotas 193 kv.m. Šildymas būtų grindinis ir radiatorinis
 
Klausimą uždavė: Laura
Data: 2011-08-02

 

Preliminariai kainai sužinoti galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir įvertinus daugiau svarbių sąlygų Jums bus pateiktas preliminarus pasiūlymas:
Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

sildymas

Planuoju sode statytis sodo nama iki 80 kv.m, 6 aru sklype.Ar butu galima irengti geotermini sildyma kartu su saules kolektoriais ir kiek kainuotu
 
Klausimą uždavė: Aurimas
Data: 2011-07-23

 

Geoterminį šildymą su saulės kolektoriais įrengti galima, pasiūlymui parengti reikėtų daugiau duomenų. Jei domina susisiekite šiais kontaktais:

Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

koks vamzdyno ilgis ir gylis 16o kv m namui naujos statybos

kokio galingumo vejo jegaines reikia patenkinti silumos siurblio dara esant tik grindu sildymui ir karsto vandens ruossimui 2 asm
 
Klausimą uždavė: zenonas
Data: 2011-06-25

 

Horizontalaus lauko kolektoriaus vamzdyno ilgis 160m2 namui būtų apie 500 metrų. Tokiam namui greičiausiai reikėtų 10kW šilumos siurblio, kuris naudotų 2,1kW elektros, kai šildytų grindis ir apie 3,3kW kai šildytų boilerį. Paleidimo momentu reikalingos energijos kiekis gali siekti iki 5kW.
Jėgainės parinkimą turi atlikti įmonė, kuri parduoda jėgaines.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminio sildymo irengimo trukme ?

Kiek truktu laiko ivesti geotermini sildyma, 285 kvadaratiniu metru name ? Ir koks skirtumas tarp gruntinio ir orinio geoterminio sildymo ? Ir prelimenari kaina .
 
Klausimą uždavė: Svajunas
Data: 2011-04-12

 

Geoterminio šildymo sistemos įrengimas užtruktų mėnesį. Skirtumas tarp gruntinio ir orinio tas, kad skiriasi šilumos paėmimo šaltinis, o įrengimo atžvilgiu mūsų įmonėje tas pats laikas. Preliminarią kainą galite pasiskaičiuoti mūsų skaičiuoklėje ar užpildyti užklausą ir mes paruošime Jums pasiūlymą.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminio šildymo ilgaamžiškumas

Sveiki. Internete skaiciau atsiliepimu, kad paskutiniu metu Europoje masiškai atsisakoma geoterminių (gruntinių) šilumos siurblių. Jie keičiami oras-vanduo šilumos siurbliais, kadangi 5-15 metų bėgyje šaldomas gruntas keičia savybes gruntiniai vandenys keičia kryptį ir t.t. Pats Lietuvoje mačiau ne vieną parudavusia veja kur aiškiai matosi kaip pakloti vamzdžiai. Kaip galetumete tai pakomentuoti?
 
Klausimą uždavė: Martynas
Data: 2011-01-30

 

Laba diena p.Martynai,

Kad gruntinių šilumos siurblių masiškai atsisakoma Europoje tikrai dar negirdėjome.
O parudavusių pagal kontūrą vejų dar nematėme, keletas kolegų su geoterminiais dirba daug metų.
Visi Jūsų teiginiai daugiau paremti gandais, nei faktais.

 

Skaityti plačiau

 

 

Rastinis namas

Sveiki, sakykit ptasau kiek kainuotu geoterminio sildymo irengimas ratiniame name 20 cm kvadratiniai rastai, namas neapsiltintas, sildomo ploto yra 130 kv. m., sildymas numatomas grindinis. Aciu.
 
Klausimą uždavė: Aliona
Data: 2011-01-25

 

Laba diena,

Preliminariais skaičiavimais Jūsų namui reikėtų apie 10kW šilumos siurblio, kurio kaina būtų nuo 12757+PVM, priklausomai nuo modelio, o visos sistemos kainą galime pateikti tik nuodugniau išnagrinėję Jūsų situaciją.
Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums visos sistemos įrengimo pasiūlymą.

Pardavimų skyrius
lina@sveo.lt
+370-683-20702

 

Skaityti plačiau

 

 

Turint grezini sklype kokios galimybes isivesti geotermini sildyma

Noriu paklausti,kokios galimybes ir kaina isirengti geotermini sildyma, kai grezinio gylis 1024 m. (bandomasis naftos grezinys (uzkonservuotas greztas 1979m.))
 
Klausimą uždavė: Mindaugas
Data: 2011-01-24

 

Laba diena,

Na tokiame gylyje jau būtų pakankama temperatūra, kad net šilumos siurblio nereikėtų, o jei rimčiau tai į kiekvieną situaciją reikia įsigilinti ir atsakyti iš karto Jūsų atveju neįmanoma. Jei domitės geoterminiu, susisiekite, galėsime apsvarstyti ir esamo gręžinio panaudojimo galimybes.

Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

geoterminis

mūsų namas mūrinis,senos statybos,šildymo plotas apie 300 kv.m,.Gal turite duomenų kiek kainuotų šildymas per mėnesį įsirengus geoterminį šildymą
 
Klausimą uždavė: Daiva
Data: 2011-01-05

 

Laba diena p.Daiva,

Kad paskaičiuoti preliminarias išlaidas, pateikėte tikrai mažai informacijos.
Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Pardavimų skyrius
Tel.: 8-683-20702
El.paštas: lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

kas geriau

Laba diena,girdejau,kad geoterminis sildymas gali buti ne tik is zemes, bet ir is oro.noreciau kad pakomentuotumete,kuris budas efektyvesnis ir pigesnis,nes is zemes reikia grezinio, o is oro,grezinis nereikalingas.Mano sodo namelis yra rastinis 20 cm.storio,noreciau pasidaryti viena is sildymu,bet neapsisprendziu koki.BUTU neblogai ir samatos palyginimui kiek kainuotu vienu ar kitu sildymo budu.namelio plotas apie 80 kv.m.Aciu
 
Klausimą uždavė: rasa
Data: 2010-11-16

 

Laba diena,

Sistemos gruntas-vanduo (su gręžiniu ar horizontaliu kolektoriumi) yra pranašesnės tada, kai lauke būna minusinė temperatūra, tada oras-vanduo sistemų efektyvumas krenta, o gruntas-vanduo išlieka aukšto efektyvumo.
Dėl pasiūlymų susisiekite šiais kontaktais:
Pardavimų skyrius
+370-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Kaina

Tai per kiek metu atsipirktu geoterminio sildymo irengimas privaciame name, jei i ji investuosi 30 tuks. lt?
 
Klausimą uždavė: Valerijus
Data: 2010-11-11

 

Laba diena,
Atsipirkimą norint paskaičiuoti reikia turėti su kuo palyginti. Jei lyginsime šildymą elektra, tai geoterminis atsipirks gana greitai, per kokius 3-4 metus, aišku dar žiūrint koks namas. O lyginant su kieto kuro sistema, tai geoterminis gal neatsipirks niekada, bet tai daugiau komforto, o ne atsipirkimo klausimas.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokios galimybes

Namas 175m2 sklype yra nuosavas grezinys kurios pajegumas 10m3/h vandens nuleisti nera kur koios perspektyvos isirengiant geotermini sildyma ........?
 
Klausimą uždavė: Saulius
Data: 2010-11-10

 

Laba diena,

Jeigu vandens išleisti nėra kur, tai lieka geoterminis šildymas su uždaro tipo kolektoriais: horizontaliu arba vertikaliu.

Dėl pasiūlymo ir tikslesnės informacijos galite kreiptis šiais kontaktais:
Pardavimų skyrius
Tel.8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Dėl žemės grunto geoterminiam šildymui

Laba diena, Ar veiksmingas geoterminis šildymas, jei gruntas smėlis?
 
Klausimą uždavė: Rima
Data: 2010-11-09

 

Laba diena,

Jei gruntas smėlis ir vieta sausa, tai negerai, o jei gruntas smėlis, bet vieta šlapia (nors taip būna retai) ir gruntiniai vandenys aukšti, tai tada galima įrenginėti ilgesnį horizontalų kolektorių.
Jei gruntas sausas geriau įrengti vertikalų kolektorių-gręžinius.

 

Skaityti plačiau

 

 

Vertikalus ar horizontalus kolektorius?

Sveiki, Koki kolektoriu rekomenduojate: vertikalu (grezinys) ar horizontalu? Namas 240m2. Ar yra realiu priezasciu rinktis vertiklau kolektoriu?
 
Klausimą uždavė: Vitalijus
Data: 2010-11-03

 

Laba diena,

Jeigu sklype yra 7-8 arai, kurie gali būti skirti horizontaliam kolektoriui (po trinkelemis negali būti), tai galima daryti horizontalų, jis gaunasi pigesnis.
O jei vietos nėra, tai tik vertikalų, efektyvumas su vertikaliu didesnis, bet ir investicijos didesnės.
Pagarbiai,
Pardavimų vadybininkė
Lina Jedlickienė

 

Skaityti plačiau

 

 

kokios galimybes

Sveiki, Planuoju statyti nama 3 aru sklype, namo uzstatymo plotas apie 100 kv.m., taciau salia jokiu statymu ir pan negali buti nes yra servetutai, ar imanoma tokiam namui tureti geotermini sildyma (kiek zinau gali buti horizontalus arba vertikalus kolektorius, manau horizontalus siuo atveju tikrai netinka)? Aciu
 
Klausimą uždavė: Jonas
Data: 2010-11-02

 

Laba diena,

Jūsų atveju būtų įmanoma geoterminė sistema su vertikaliu kolektoriumi. Tik reikia pagalvoti ar bus įmanoma gręžti gręžinius po to, kai bus pastatytas namas, ar įvažiuos technika.
Taip pat vienas iš variantų sistema oras-vanduo.
Daugiau informacijos galėtume suteikti telefonu 8-683-20702 arba elektroniniu paštu lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek kainuotų pilnai irengtas geoterminis šildymas?

Namo bendras plotas 150m2 iš jų 30m2 garažas,naujos statybos namas iš 250mm fibo blokelių ir 100mm putplastis. sklypo plotas 1ha.
 
Klausimą uždavė: Karolis
Data: 2010-10-14

 

Preliminari kaina būtų:

Šilumos siurblys SVEO eco 10 - 12757Lt
Boileris G200R, greitaeigis, 200 litrų - 2101Lt
Katilinės aprišimo medžiagos ir darbai - 4500Lt
Horizontalus lauko kolektorius - 6250Lt
---------------------------------------------
Viso: 25608Lt+21%=30985Lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminis šildymas

Laba diena, kiek kainuotų geoterminio šildymo(kartu su karštu vabdeniu 3 asm šeimai) įrengimas?? Šildomas plotas 130 m2, gręžinys vertikaliam kolektoriui būtų (130-150 m), reiktų tik šilumos siurblio, ir montavimo darbų. Šildymas radiatoriais. Namas medinis(rastinis), apšiltintas vata.
 
Klausimą uždavė: Klientas
Data: 2010-10-12

 

Šilumos siurblys SVEO export 10 - 15020Lt
Su integruotu 160 litrų boileriu.
Katilinės medžiagos, darbai, paleidimas - 2500Lt
Viso: 17520+21%=21200Lt

 

Skaityti plačiau

 

 

geoterminis

Kiek man kainuotu geoterminis sildymas 160m2 plotui nes siuo metu sildymas malkomis naudoju katila STROPUVA radiatoriai nauji
 
Klausimą uždavė: rimas
Data: 2010-07-22

 

Jeigu namas naujos statybos ir gerai apšiltintas, tai reikėtų 10kW šilumos siurblio. Visos sistemos kaina priklauso nuo to koks bus lauko kolektorius ar horizontalus ar vertikalus(gręžiniai). Jeigu jau sutvarkyta aplinka, tai labiau priimtinas bus vertikalus. Tai apytiksliai sistema su gręžiniais ir įrengimu kainuotų apie 26250Lt be PVM.
Pagarbiai,
Pardavimų vadybininkė
Tel.:8-683-20702

 

Skaityti plačiau

 

 

pakeisti šildymo sistemą

200 m2 šildomo ploto name įrengtas kieto kuro katilas, yra 200 ltr. talpos kombinuotas boileris, įrengtas 102 m gylio gręžinys. Namo sienos silikatinių blokelių 30+12, grindinis/radiatorinis šildymas. Dabar statome dukters šeimai priestatą 150 m2 šildomo ploto (keraminių blokelių 20+15, grindinis/radiatorinis šildymas). Jame reikia naujos šildymo sistemos - mūsų katilas per silpnas. Kiek apytiksliai kainuotų namo ir priestato sistemų sujungimas, kelių katilinių reikėtų, kokių energijos mėn. sąnaudų galėtume tikėtis (tinka tik vertikalios sistemos)?
 
Klausimą uždavė: Vitalija
Data: 2010-07-10

 

Laba diena p.Vitalija,

Iš Jūsų laiško nelabai eina suprasti ar Jūs norėtumėte šildyti su geoterminiu šildymu tik priestatą ar visą namą, būtų geriausia, jei galėtumėte susisiekti šiais kontaktais:
Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminis šildymas namui iš rastų

Mes statome namą iš rastų: 2 a., 80 m2, rasto storis 18 cm. Ar galima tokio nomo šildymui ir karšto vandens paruošimui naudoti geotermini šildymą? Kiek reikia laisvos žemės įrengimui? Koki galėtume įrengti? Pasirinkti šildymui grindinį šildymą ar radiatorius (namas 2 aukštų)? Ar reikia atskiros patalpos įrengti geotermini šildymą, kokio ploto?
 
Klausimą uždavė: Jurgita
Data: 2010-07-07

 

Laba diena Jurgita,

Rąstiniam namui geoterminį šildymą taip pat galima įrengti, jis niekuo nesiskiria nuo kitų namų, tiesiog jei siena vien tik iš rastų ir neapšiltinta, tai galbūt bus didesnis namo šilumos poreikis.

Įrengiant sistemą su horizontaliu lauko kolektoriumi reikėtų apie 4 arų sklypo.
Geoterminiam šildymui idealiausia, jei visas namas šildomas grindiniu šildymu, tačiau šildomų grindų įrengimas ant medinių grindų gana brangiai kainuoja, tai galima antrame aukšte montuoti ir radiatorius, tiesiog jie turi būti daug didesni, nei su kitomis šildymo rūšimis.
Geoterminiam įrengti atskira patalpa nebūtina, tačiau rekomenduotume, reikėtų bent 2 m2 patalpos, kuri ribotųsi su laukine siena tam, kad būtų patogu įvesti lauko kolektoriaus vamzdžius.

Jei turėsite daugiau klausimų, ar norėtumėte gauti komercinį pasiūlymą, susisiekite šiais kontaktais
Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Dėl geoterminio šildymo kainos

sveiki.noreciau suzinoti panasiai kiek man kainuotu geoterminio sildymo katilas su boileriu jo pajungimas?pas mane zemes sklype yra horizontaliai isvedzioti vamzdziai kazkur apie 1,2-1,5m gylyje.bute yra isvedzioti grindinio sildymo vamzdziai.man tik reikia isigyti katila ir boileri ir juos pajungti butas yra 120km2.namo sienos yra apsiltintos 5cm polistirolu.sudeti plastikiniai langai.dekoju uz atsakyma.
 
Klausimą uždavė: INGRIDA
Data: 2010-05-26

 

Šilumos siurblys gruntas-vanduo 8kW, boileris 200l, bei pajungimo darbai kainuotų 19000lt+PVM. Dar kažkiek papildomai kainuotų užpildyti ir sujungti į kolektorių (jei tai nėra padaryta) lauko vamzdžius.
Jei pageidaujate išsamesnės informacijos, galite susisiekti:
Pardavimų vadybininkė
Lina Jedlickienė
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Sistemos įrengimas trijų aukštų name - katilo kombinacija su GEO sistema

Trijų aukštų 320m name (250m šildomo ploto) yra kombinuotas katilas (kietas, skystas kuras, elektra).Šildoma radiatoriais. Ar galima katilo kombinacija su GEO sistema? Plius saulės kolektoriai. Ar įrenginėjate ir pajungiate į sistemą saulės kolektorius? Kokia būtų apytikrė tokio projekto kaina? Apytikrė šildymosi kaina per mėn.? Sklypas 4a. Ačiū!
 
Klausimą uždavė: Kestas
Data: 2010-03-15

 

Laba diena, Kęstai,

Geoterminio šildymo sistema galima su jūsų jau minėtais šildymosi būdais, taip pat galima prijungti ir saulės kolektorius. Dar reikia pasižiūrėti radiatorių dydį, nes geoterminiam šildymui reikia didesnių nei kietu ar skystu kuru. Tokio projekto kainą reikia paskaičiuoti įvertinant namo šilumos poreikį, bei esamos įrangos būklę.
Šiam tikslui susisiekite su mumis.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminio šildymo kaina, pigiausias ir geriausias variantas.

Laba diena, bandžiau sužinoti šildymo įrengimo kainą pasinaudojant skaičiuoklę, bet ten galiu įvesti ne visus namo parametrus. Gal galetumete atsakyti individualiai? Mano namas dabar projektuojamas. 1 aukšto, bendras plotas 212 kv.m. šildomas-160 kv.m. sklypas-15 arų. Sienos bus iš putplasčio blokelių, ten mūras-15 cm., iš lauko pusės-15 cm, viduje-5 cm. izoliacinės medžiagos, šiluminė varža apie 6. Šildymas grindinis ir radiatoriai. Koks butu pigiausias ir geriausias variantas.(pilnai su darbais)? Šeima iš 4 asmenų (čia dėl karšto vandens). Ačiu, Ina, Naujoji Akmenė
 
Klausimą uždavė: Ina
Data: 2010-03-15

 

Laba diena, Ina,

Malonu, kad domitės mūsų produkcija. Galima atsakyt asmeniškai tik labai prašau parašykite savo el paštą kad galėčiau atsiųsti pasiūlymą. Jūsų atveju reikia tik 10-11kW eco serijos šilumos siurblio su 300 litrų boileriu, bei 400-450 kolektoriaus arba 150m gręžinio.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar verta įsivesti geoterminį šildymą?

Sveiki, norečiau įsivesti geoterminį šildymą, bet nežinau ar verta, ko klausiau visi sako, kad kai labai šalta žiema bus labai daug mokesčių už elektrą ir name nebus šilta, tik 16 laipsnių šilumos dekui.
 
Klausimą uždavė: mindaugas
Data: 2010-03-04

 

Laba diena, p. Mindaugai,

Geoterminio šildymo pagrindinė energija yra gamta: oras, vanduo, gruntas.

Jeigu gerai sumontuotas lauko kolektorius, į jį supiltas atitinkamos koncentracijos ir rūšies spiritinis tirpalas ir teisingai, pagal namo šilumos poreikį parinktas šilumos siurblys, tada ir prie -25 turėsite namie +23. (aišku jei lauke būtų žiema ištisus metus, tai horizontalus kolektorius tokiam atvejui netiktų, nes žemė sušaltų į ledą ir nebutų iškur paimti energijos, tačiau mūsų žiemos trunka 4 mėnesius tai įšalas nespėja pasiekti kolektoriaus).

Jeigu geoterminio šildymo sistema sumontuota blogai ir šilumos siurblyje yra elektrinis tenas - kai iš žemės nebepaimama energija įsijungia tenas, kuris gamina elektra 1x1 (t.y. 1kw suvartoja elektros 1 kw šiluminės energijos pagamina, o šilumos siurblys suvartoja 1kw bet pagamina 5kw.) Tokiu atveju kai isijungia tenas, elektros sunaudojama labai daug.

Mūsų šilumos siurbliuose nemontuojami elektriniai tenai, nebent klientas pats to nori ir papildomai sumoka.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

geoterminio šildymo įrengimo kaina

Sveiki. Domina geoterminio įsirengimo kaina. Namas Kaune, Vaišvydavoje - 150 kv.m. šildomo ploto, šildymas grindinis-radiatorinis, gręžinys vertikalus (nes tik 6 a žemės sklypas). Ačiū.
 
Klausimą uždavė: Ina
Data: 2010-03-02

 

Laba diena, Ina,

Jūsų namui preliminari kaina su vertikaliu kolektoriumi apie 30000Lt. Priklausomai dar nuo kai kuriu faktoriu kaina gali kisti. Sienos izoliacija, langu plotas. Bet bendroje sumoje iki 30000 lt turetumete itilpti.

Į kainą įeina: projekto paruošimas, visi darbai, medžiagos.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar užtenka 6a geoterminiam šildymui įrengti

Ar užtenka 6a geoterminiam šildymui irengti, kokie atsumai tarp vamzdžių ir kiek metrų reikia sudėti į žemę, jei namo plotas 9,5m.-13,5m
 
Klausimą uždavė: Darius
Data: 2010-02-22

 

Laba diena, Dariau,

Priklausomai nuo šildomo ploto yra paskaičiuojamas kolektoriui reikalingas žemės plotas bei jo ilgis.

8kW siurbliui reikia 400m 2,8 arų
9kW siurbliui reikia 450m 3,15 arų
11kW siurbliui reikia 500m 3,5 arų
13kW siurbliui reikia 600m 4,2 arų
16kW siurbliui reikia 700m 4,9 arų
18kW siurbliui reikia 900m 6,3 arų
24kW surbliui reikia 1100m 7,7 arų
33kW siurbliui reikia 1600m 11,2 arų
36kW siurbliui reikia 1800m 12,6 arų
ir proporcingai galingesniems siurbliams.

Jei kilo papildomų klausimų šia tema, papildykite klausimą.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kame reikalas?

Laba diena, turime geoterminį šildymą, kuris nustatytas +18C. Per dieną elektros sunaudoja 93 Kw. Kai išjungtas tenas tuomet sunaudoja pliu minus 70 Kw. Prašau pasakytį kodel tiek daug naudoja elektros? Gal ka netaip darom?
 
Klausimą uždavė: Žana
Data: 2010-02-18

 

Laba diena,
Kaip suprantu Jūsų šilumos siurblys yra apie 18kw.??? Arba atvirksčiai yra per silpnas kad pagamintu jums +18 dirba pastoviai. Jei silpnesnis tada tik el. tenai gali sunaudoti tiek elektros energijos. Reikia žinoti visus techninius parametrus jūsų šilumos siurbliui. Kad nustatyti tikslią priežasti, reiktu viską apžiurėti vietoje. Musu servizo tarnybos iškvietimas į bet kurį Lietuvos miestą kainuos 500lt.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminis šildymas akcija

sveiki, pas jus vyko akcija isirengti geotermini sildyma, bet pazymeta, jog tai tinka namui iki 180 kv.m. Ar galima butu tiketis uz panasia kaina isirengti sildyma 200 kv.m. namui.
 
Klausimą uždavė: Nerjus
Data: 2010-02-13

 

Laba diena, Nerijau,

Norint apšildyti 200 kv.m. namą jau reikia statyti galingesnį šilumos siurblį, bei giliau gręžti gręžinį tai tos pačios kainos pritaikyti negalime.

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar galima pačiam susimontuoti šilumos siurblį?

Ar labai sudetinga butu paciam pasijungti sia yranga, esu statybininkas ir apie vamzdynus zinau nemazai, nemanau kad tai man butu kliutis tik galvoju ar yra koks specifinis programavimas? as noriu susimontuoti tokia yranga (geotermini sildyma) kuris man apsildytu apie 100m2 betoniniu grindu, zemes prie namo turiu daug.
 
Klausimą uždavė: Simas
Data: 2010-02-09

 

Laba diena, P. Simai,

Taip, tokius darbus galite atlikti ir pats. Tai nėra sudėtinga, tuo labiau duodame katilinės įrengimo schemą. Patį šilumos siurblio paleidimą, derinimą vistiek turėsime mes atlikti, arba mūsų atstovai (žiūrint kokiame mieste Jūs esate), kitaip negalios garantinis. Visi darbai, kurie privalės būti atlikti iš mūsų pusės kainuos jums 600lt. plius atvažiavimas. Maksmaliai 1000lt. Jums reikalingas silpniausias šilumos siurblys 8kw.
Nupirkus mūsų šilumos siurblį visą reikiamą informaciją suteiksime.

Pagarbiai
Ramūnas

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminis šildymas rąstiniame name.

Šildymo sistemos skaičiuoklėje pasirenkant namo sienų sudėtį, nėra pasirinkimo- rąstai. Ar galima rąstiniame name įsirengti geoterminį šildymą ir kaip man pasiskaičiuoti skaičiuoklėje, kiek tai kainuotų?
 
Klausimą uždavė: Raimondas
Data: 2010-02-07

 

Laba diena,

p. Raimondai,

Geoterminį šildymą rastiniame name tikrai galima įsirengti, skaičiuoklėje prie sienos tipo, tokios funkcijos neįkėlėme. Jeigu pateiksite namelio sienos sudėtį (vien rastas, ar rastas su izoliacine), paskaičiuosime už jus. Bet greitu metu turėtume patobulinti ir skaičiuoklę.

Pagarbiai
Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokia šildymo sistemos kaina?

Nevisai supratau, kad įeina į geoterminio šildymo skaičiuoklę. Ar tik šilumos siurblys ir boileris aar dar kai kas? Norėčiau, kad ir tokia preliminare skaičiuokle įvertinti kiek kainuos: Projektas Įranga Montavimo darbai Paleidimas - derinimas. Atskiras klausimas ar alite pilnai įrengti viso namo šildymo sistemą "iki rakto"
 
Klausimą uždavė: SauliusP
Data: 2010-02-02

 

Laba diena, p. Sauliau,

Į mūsų skaičiuoklėje pateikiamą kainą įeina ir projektas ir įranga ir montavimo, paleidimo, derinimo darbai. Viskas ko reikia kad įrengti šildymo sistemą.

Visą namo įrengimą atliekame, bet su partnerių pagalba. Visus darbus kontroliuojame patys.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokia apytiksliai kaina, norint įsivesti geoterminį šildymą?

Kokia apytiksliai būtų kaina, norint įsivesti geoterminį šildymą individualiame name ir kokia apytiksliai būtų kaina, norint įsivesti geoterminį šildymą, pvz., daugiabučiame name ir ar pastarasis variantas yra įmanomas?
 
Klausimą uždavė: Kristina
Data: 2009-12-30

 

Laba diena, p. Kristina,

Geoterminio šildymo kaina priklauso nuo kelių parametrų, šildomo namo ploto, sienos tipo, ar reikės boilerio ar ne, ar turite laisvo žemės ploto kieme. Bet apytiksliai 150kvm namui geoterminį šildymą galima įvesti už 25000Lt. Kaina gali svyruoti priklausomai nuo vietovės, nuo to kur jūsų name bus katilinė ir visą kitą. Patogiausias būdas tai sužinoti būtų pasinaudoti mūsų skaičiuokle, kurią rasite:
http://www.sveo.lt/lt/kiek_man_kainuotu_sildymo_sistema

Gyvenamajame bute tokią šildymo sistemą įrengti galima, tik jei jūsų bute nėra centrinio šildymo.

Naujos statybos bute, kur galima reguliuoti šildymą, tai galima padaryti nesunkiai, tiesiog reikėtų užsukti dabartinę šildymo sistemą ir pajungti oras-vanduo šildymo tipą.

Kiek tai kainuotų priklauso nuo jūsų būsto kvadratūros.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geoterminio šildymo įrengimas

Laba diena per kiek laiko galite įrengti geoterminį šildymą 150kvm name?
 
Klausimą uždavė: Giedrius
Data: 2009-12-11

 

Laba diena, p. Giedriau,

Geoterminį šildymą suprojektuoti, pagaminti šilumos siurblį ir įrengti šildymo sistemą name trunka nuo 2 iki 4 savaičių.

 

Skaityti plačiau

 

 

Geotermis šildymas - būsto išlaidos?

Laba diena, kiek panašiai kainuoja 150kvm namo šildymas per mėnesį turint geoterminį šildymą?
 
Klausimą uždavė: Tadas
Data: 2009-12-10

 

Laba diena, p. Tadai,

Šitam klausimui atsakyti reikėtų daugiau duomenų, bet preliminariai galime teigti jog 1kv. namo metrui apšildyti per mėnesį kainuoja apie 1Lt. tai jūsų atvejų apie 150Lt per mėnesį.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokiame gylyje klojami vamzdžiai?

Laba diena, kokiame gilyje rekomenduojate kloti horizontalų kolektorių?
 
Klausimą uždavė: Kęstas
Data: 2009-11-17

 

Laba diena, Kęstai,

Horizontalaus kolektoriaus atveju vamzdžiai klojami 1,2 - 1,5m gylyje. Paprastai juos reikia stengtis paguldyti į paviršinius gruntinius vandenis.

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar išvedžioti vamzdžiai - zondai po žeme yra patikimi?

Ar tie vamzdžiai išvedžioti po žeme ilgaamžiai ar juos reikia periodiškai pakeisti naujais?
 
Klausimą uždavė: Antanas
Data: 2009-11-17

 

Laba diena, Antanai,

Zondai išvedžioti po žeme yra ilgaamžiai - jis pagamintas iš polietileno, kurio irimo žemėje laikas siekia 200 metų. Taigi bent 50 metų galime būti užtikrinti zondų patikimumu. Svarbu juos teisingai sumontuoti.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kas yra atvira, kas yra uždara lauko sistema?

Mane domina kas yra atvira ir kas yra uždara lauko sistema.
 
Klausimą uždavė: Martynas
Data: 2009-11-17

 

Su šilumos siurbliais dažniausiai instaliuojamas uždaro tipo lauko kolektorius - zondas sudaro kilpą - gliukolio vandens mišinys cirkuliuoja uždaru ratu. Atviro tipo sistema - tai kuomet energiją atimame iš pasiurbiamo iš grunto vandens, tuomet jį išleidžiame atgal. Šios sistemos yra labai efektyvios, tačiau joms būtina užtikrinti pakankamą vandens kiekį.

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar verta investuoti pinigus į geoterminį šildimą?

Norėjau pasiteirauti ar verta investuoti tokius didelius pinigus į geoterminį šildymą?
 
Klausimą uždavė: Tadas
Data: 2009-11-17

 

Laba diena, p. Tadai,

Investicija į geoterminį šildymą nėra maža, tačiau mokėjimai už šildymą įsirengus sistemą yra labi maži, mažesni už šildymą kietu kuru, jeigu įvertinsite savo laiką. Paprastai, geoterminis šildymas investicijų skirtumą atperka per 3 metus lyginant su elektriniu šildymu, 5 metus lyginant su dyzeliniu ar dujiniu (suskyst.) ir 7 lyginant su dujiniu (gamtiniu) šildymu. Lyginti su kieto kuro šildymu nėra kaip, nes kiekvienas žmogus skirtingai vertina savo brangų laiką, kurį jis galėtų skirti pavyzdžiui savo šeimai.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokią šildymo sistemą įsirengti pigiau?

Kokia sistema pigiau įrengti ar (oras-vanduo,ar horizontalus kolektorius)? Ar šios sistemos turi vasaros laikotarpiui kondicionavimo sistemą ?
 
Klausimą uždavė: Adomas
Data: 2009-11-15

 

Sveiki Adomai,

jeigu turite pakankamai žemės ploto tai gruntas vanduo sistemos ir oras vanduo sistemos įrengimo kaina panaši. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai kad oras vanduo šilumos siurblių šildytis kainuos 30-40% brangiau nes oras priešingai nei žemė gali būti labai šaltas ir talpinantis savyje mažai energijos.
Abi sistemos gali kondicionuoti vasarą jeigu to pareikalausite prieš užsakydami, bei atitinkamai įrengsite vidaus sistemą.

 

Skaityti plačiau

 

 
 
 
 
silumos siurbliai

© UAB "SVEO" 2008-2013. Visos teisės saugomos.

Silumos siurbliai
Тепловые насосы Šilumos siurblių gamintojas Lietuvoje. Įmonių katalogas

sprendimas: webmod TVS: webmodAdmin
SVEO