Silumos siurbliai
 
Svetainės medis
Lietuvių

Lietuvių / Русский

Русский
 
Apie įmonęProduktaiGeoterminis šildymasSkaičiuoklėGalerijaKontaktai
Šildymo skaičiuoklė
Klausimai-atsakymai
 

Šildymo sistemos skaičiuoklė

Kiek kainuoja geoterminis šildymas?

Suskaičiuokite pilną geoterminio šildymo įrengimo kainą individualiai Jūsų namui

 

Klausimai atsakymai

2009 11 17 - Šilumos siurbliai

Kokius naudojate kompresorius šilumos siurbliuose?

skaityti plačiau

2012 01 22 - Geoterminis šildymas

Ar reikalingi žemės nuosavybės dokumentai?

skaityti plačiau

Skaityti visus klausimus-atsakymus
 

Kokią pinigų sumą galėtumėte skirti geoterminio šildymo sistemos įrengimui savo name?

 

 

Klausimai-atsakymai

 
Klausimai > Šilumos siurbliai
Užduoti klausimą

Šilumos siurblys

Gruntas molis 1.5 m gylyje yra drenazas.Ar verta įsirengti horizontalų kolektorių, ir kiek metrų ilgio turėtų būti.Ar įmanoma įsigyti 4 kw šilumos siurblį.70 m2 namas +saulės kolektoriai.2 žmonės
 
Klausimą uždavė: loreta
Data: 2013-01-29

 

Laba diena,
mažiausios galios gamyboje turime 6kW šilumos siurblį. Jam būtų reikalinga pakloti apie 300 m vamzdžio horizontaliai arba 2 po 50m gręžiniai.

 

Skaityti plačiau

 

 

tech. aptarnavimas

laba diena, turiu isirenges geotermini sildyma 2006 metais ,veikia be problemu,tik ar nereiktu padaryti jam technine apziura? kompanija kuri ji state bankrutavo "SILUMOS TECHNOLOGIJU CENTRAS" gal jusu specialista galetu aptarnauti.
 
Klausimą uždavė: sergiejus
Data: 2012-01-02

 

Laba diena,

Mūsų įmonė rekomenduoja atlikti sistemos aptarnavimą kas metus.
Mūsų įmonėje aptarnavimas kainuoja 363Lt su PVM + sunaudotos medžiagos, jeigu reikės.
Galime atlikti ir Jūsų siurbliui.

 

Skaityti plačiau

 

 

Temperatūros iš grunto įtaka šilumos siurblio charakteristikoms

Jūs visus duomenis pateikiate kai glikolio iš grunto temperatūra lygi 0, bet visur skelbiama, kad temperatūra iš gręžinio bus tarp 5 ir 10 laipsnių. Kaip ir kokios pasikeis Jūsų siurblių charakteristikos prie tokios temperatūros iš grunto. Ačiū.
 
Klausimą uždavė: Antanas
Data: 2011-11-29

 

Laba diena,

Esant aukštesnei temperatūrai iš grunto, COP bus didesnis. Prie +5C iš grunto COP būtų apie 5,2, priklausomai nuo kompresoriaus modelio gali šiek tiek svyruoti.
Žiemą, kai šilumos siurblys veikia daug, po ilgesnio veikimo gali ateiti iš grunto ir +2+3C, ilgiau pastovėjus šilumos siurbliui temperatūra vėl atsistato iki 5C ir daugiau, priklausomai nuo grunto.

 

Skaityti plačiau

 

 

Del horizontalaus lauko kolektoriaus

Laba diena, Kokia formule (lygtimi) nustatyti horizontalaus kolektoriaus lauke vamzdyno ilgi zinant grunto silumines charakteristikas (silumos laiduma W/mK ir silumos srauta W/m2) ?? Ar imanoma nustatyti ir uzkasimo gyli ?
 
Klausimą uždavė: Leonidas
Data: 2011-11-26

 

Laba diena,

Labai išsamią skaičiavimo metodiką rasite vokiečių metodikoje VDI4640.

http://intraweb.stockton.edu/eyos/energy_studies/content/docs/FINAL_PAPERS/5A-3.pdf

 

Skaityti plačiau

 

 

Kompresorius

Sveiki. Kaip teigiate kompresorius Copeland ZH yra geriausias ir vienintelis sukurtas sildymui, kodel tada dingo serija MINI su minetu kompresoriumi? Taip iseina, kad ECO serijoje kompresorius neskirtas sildymui ?
 
Klausimą uždavė: Darius
Data: 2011-11-22

 

Sveiki,
Serija MINI nebegaminama dėl to, kad buvo nepopuliari, Copeland ZH kompresorių savo klientams siūlome vietoj SANYO kaip priedą su nedidele priemoka. Beje kompresorius SANYO taip pat yra labai geras, COP nežymiai mažesnis, tačiau jis žymiai tylesnis ir jis skirtas ir šildymui ir šaldymui.

 

Skaityti plačiau

 

 

el. galia

Sveiki, norėčiau sužinoti kokio galingumo el. įvado reikia šiam malonumui ?
 
Klausimą uždavė: Rimvydas
Data: 2011-09-28

 

Laba diena,

Tai priklauso nuo to kokios galios šilumos siurblio reikės Jūsų namui. Pvz 14kW šilumos siurblys iš elektros tinklo ima 2,9kW, tai name su tokios galios šilumos siurbliu užtenka standartinio 10kW įvado. Jei reikalingas galingumas didesnis, tai gali reikėti ir šiek tiek galingesnio įvado.

 

Skaityti plačiau

 

 

SVEO eco

Kur dingo jūsų šilumos siurbliai SVEO eco ? Kurie jūsų šilumos siurbliai yra su copeland ZN scroll kompresoriumi ?
 
Klausimą uždavė: Rima
Data: 2011-07-11

 

Laba diena,

SVEO eco šilumos siurbliai niekur nedingo. Iš gamybos yra išimtas SVEO mini modelis, kuris buvo su Copeland ZH kompresoriumi. Dabar Copeland ZH kompresorių siūlome kaip opciją prie SVEO eco.

Jei bus reikalinga papildoma informacija, kreipkitės į pardavimų skyrių.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokio tipo sildyma pasirinkti

Statau klijuotu rastu nama, rastas 140 mm, apsiltintas 120 mm akmens vata. Planuoju irengti silumos siurbli. Ar galima irengti sildomas grindis vionioje ir tambure, o kitur naudoti radijatorius? Namo gyv. plotas 210 m²
 
Klausimą uždavė: Edvinas
Data: 2011-06-23

 

Geoterminis šildymas efektyviausiai veikia su žemų temperatūrų sistema t.y šildomomis grindimis ar žematemperatūriais radiatoriais (fankoilais). Naudoti jį su radiatoriais žinoma galima, bet šiuo atveju efektyvumas būtų mažesnis ir išlaidos elektrai didesnės.

 

Skaityti plačiau

 

 

Vėsinimas vasarą

Na kadangi jau pasirinkau jūsų siurblius ir bandysiu kitais metais įsirenginėti, tai iškilo toks papildomas ir labai aktualus klausimas. Ar jūsų siurbliai gali ar turi papildomus priedus, kad vasarą galėtu vėsinti namus? Jeigu tokia galimybė yra, tai kodėl nerandu jokios informacijos apie tai. Jei nesunku, tai painformuokite ........ na gal net galėtu tikti ir kokio kito gamintojo papildomi priedai ar įranga, kuri galėtu dirbti kartu su SVEO siurbliu ir efektyviai vėsinti patalpas karštu metu. Nors šiaip mastau, kad gal būtu galima ir tiesiogiai pajungti kolektorius prie grindinio šildymo ir cirkuliaciniu varikliuku varinėti, tuo pačiu kaupiant šilumą grežiniuose. Tikiuosi išsamaus atsakymo.
 
Klausimą uždavė: Audrius
Data: 2011-05-21

 

p.Audriau,

Taip SVEO siurbliai turi galimybę vasarą vėsinti, tačiau prie sistemos reikalinga papildoma įranga. Tiesiogiai pajungti lauko kolektoriaus iš gręžinių negalima nes sistemoje bus vanduo, o gręžiniuose antifrizas, taigi reikalingas šilumokaitis, kad tą šaltį perduotų.
Vėsinimui šildomos grindys nėra efektyvu, nes šaltis turi savybę leistis žemyn, o jei šaltis bus tik prie grindų, tai jis nebus stipriai jaučiamas, tokiu atveju patalpose kurias norima vėsinti rekomenduojame įsirengti fankoilus (ventiliatorinius radiatorius), kurie yra skirti tiek šildymui tiek šaldymui. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje.

Jei kiltų klausimų, prašom susisiekite.
Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

skaiciavimo metodika

Sveiki, ar toks sildymo budas tiktu visoms vietovems? Pvz, rajonas prie Vilniuaus miesto. Ar reikia tiksliu apskaiciavimu? Kokie faktoriai lemia silumos irengimu parinkima geoterminiam sildymui ? Aciu
 
Klausimą uždavė: Dana
Data: 2011-05-19

 

p.Diana,

Geoterminis šildymas tinka visoms vietovėms, tikslių paskaičiavimų žinoma reikia, o juos įtakoja vietovė (nes skiriasi žemiausia temperatūra), namo projektas, dydis, apšiltinimas, langų plotas, langų tipas, ir t.t

 

Skaityti plačiau

 

 

COP

Kur galima butu pamatyti COP priklausomybes nuo lauko temperaturos diagrama skirtingiems modeliams?
 
Klausimą uždavė: Mantas
Data: 2011-04-09

 

P. Mantai,

Šią techninę informaciją galime Jums atsiūsti elektroniniu paštu, norėdami gauti susisiekite šiais kontaktais:

Pardavimų skyrius
Tel.: 8-683-20702
E-mail.: lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Sveo direct

Sveiki, kiek Lietuvoje esate įrengę Sveo Direct šilumos siurblių? Kiek jau laiko dirba seniausiai įrengtas siurblys? Kokia garantija yra suteikiama variniams vamzdžiams ir kolektoriui?
 
Klausimą uždavė: Julius
Data: 2010-12-29

 

Laba diena,

SVEO direct seniausiai įrengtas siurblys prieš du metus, garantija lauko kolektoriui yra 10 metų, taip kaip numato įstatymai.

 

Skaityti plačiau

 

 

Duo siurblys

O kaip dėl DUO šilumos siurblio akcijinio??? aš girdėjau kad pardavinėjate nesukurtą šilumos siurblį. laukio operatyvaus atsakymo. Ačiū.
 
Klausimą uždavė: jonas
Data: 2010-07-27

 

P. Jonai,

SVEO duos šilumos siurblių serija sukurta ir pardavinėjama jau nuo 2010-01-01.
Naujų idėjų ir koncepcijų tikrai turime, tačiau nieko dar nepardavinėjame.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek laiko tarnauja visos dalys atskirai

Kiek man kainuotų visa šildymo sistema, t.y. ne tik jūsų šilumos siurblys, kolektorius ir t.t., bet ir pirmo aukšto grindinis šildymas bei antro aukšto radiatoriai (fankoliai). Kiek suprantu tokia bendra sistema išeitų tikrai nepigiai - apie 60 000 Lt ar net daugiau? Kitas dalykas: kiek laiko visos sistemos dalys atskirai tarnauja? Kas kiek metų man reikės keisti vieną ir kitą dalyką ir kiek man tai kainuos? Amžinų dalykų nėra - viskas genda, o ypač kas susiję su elektronika. Prie kokios maksimaliai žemos lauko temperatūros gali dirbti jūsų sistema? Įsivaizduokime, kad lauke: -25 ar net -30. Ar sistema paveš, ar reikės kurti židinį ir t.t.?
 
Klausimą uždavė: Mindaugas
Data: 2010-07-10

 

Laba diena p.Mindaugai,

Šildymo sistemos kainos paskaičiavimui mums reikia daugiau informacijos apie Jūsų namą, geriausia būtų jei atsiūstumėte savo namo aukštų planus, sienų, grindų bei stogo pjūvius, taip pat sklypo planą.

Mūsų įmonė šilumos siurbliui ir katilinės įrangai suteikia iki 5 metų garantiją o lauko kolektoriui ir šildomoms grindims 10 metų garantiją.

Atsakyti kas kiek tarnaus labai sudėtinga, gali tarnauti labai ilgai gali ne, pagrindinėms brangioms detalėms taip pat atsakyti keik viena ar kita detalė kainuos po penkerių metų taip pat nelabai įmanoma.
Jei norite, kad paruoštumėme Jums pasiūlymą, susisiekite šiais kontaktais:
Pardavimų skyrius
8-683-20702
lina@sveo.lt

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurblių gamyba.

Noriu paklaust "sveo" šilumos siurblių gamyba kur vyksta, gamykloje konvejeriu? ar tisiog kazkur patalpose. Ir dar dėl medžiagų, renkatės šilumos siurblio gamybai pagal kainą ar kokybę?
 
Klausimą uždavė: Virgis
Data: 2010-04-22

 

Laba diena, Virgi,

Šilumos siurblių gamyba vyksta smulkiaserijinės gamybos pagrindu.

Medžiagos mūsų gaminamiems šilumos siurbliams parenkamos tik kokybiškos, ir montuojamos tik tada, kai praeina bandymus.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek kainuotu jei mano kvadratura 90kvadratiniu metru?

Kiek kainuotu jei mano kvadratura 90kvadratiniu metru?
 
Klausimą uždavė: virginija
Data: 2010-04-20

 

Laba diena Virginija,

Šitokia namo šildymo sistema jūsų namui kainuotu apytiksliai 25000 lt.

Kad nustatytume tikslesnę šildymo sistemos kainą mums reikėtų detalesnių duomenų apie Jūsų namą.

Ar turite laisvo žemės sklypo ploto, kokia jūsų namo šilumos izoliacija, koks name šildymo sistemos tipas, radiatoriai ar grindinis šildymas.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Elektros galingumas

Kokio elektros galingumo reikia name šilumos siurbliui?
 
Klausimą uždavė: ramunas
Data: 2010-04-19

 

Laba diena, Ramūnai,

Galingumai yra surašyti prie kiekvieno šilumos siurblio duomenų lentelėje.

 

Skaityti plačiau

 

 

Garintuvas kaip suprantame gaminamas ne pas jus?

Garintuvas kaip suprantame gaminamas ne pas jus?
 
Klausimą uždavė: Tadas
Data: 2010-04-12

 

Garintuvas - esminė siurblio dalis gaminama vokiečių kompanijos Walter Roller. Garintuvas sukurtas specialiai šildymui, kad surinktų kuo mažiau drėgmės ir neužšaltų. Atsitirpinimo ciklas vyksta labai retai. Tarpas tarp garintuvo plokštelių yra 4mm. Renkantis siurblį svarbu atkreipti dėmesį i tai. Dažnai sutinkami konkurentų šilumos siurbliai yra reversuojami kondicionieriai, kur šie tarpeliai 1mm. Tokiam šilumos siurbliui reikalingas labai dažnas atsitirpinimo ciklas. O kai siurblys atsitirpina, jis nešildo, o atima energiją iš pastato.

 

Skaityti plačiau

 

 

Prie kokių temperatūrų šilumos siurblys SVEO air išlieka efektyvus?

Laba diena, Prie kokių temperatūrų šilumos siurblys SVEO air išlieka efektyvus?
 
Klausimą uždavė: Donatas
Data: 2010-04-06

 

Šilumos siurblys efektyvus iki lauko oro temperatūros -20C, skiriasi tik efetyvumo dydis. Krentant temperatūrai lauke mažėja šilumos siurblio oras-vanduo išduodama šiluminė galia priklauso nuo lauko temperatūros, kuo šalčiau, tuo ilgiau jis turi dirbti, o tai susije su didesniu elektros energijos sunaudojimu. Siurblio efektyvumas išreiškiamas kartais - (COP): išduodama šilumos siurblio šiluminė galia/vartojama elektros galia. Šilumos siurblio COP svyruoja priklausomai nuo lauko temperatūros. Pvz.: prie -15C COP bus 2,1.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokia garantija suteikiate silumos siurbliams? Vieniems siurbliams suteikiate 5 metus, kitiems 2 metus.

Prie šilumos siurbliu matau garantija 2 metai ir 5 metai, nuo ko priklauso garantinis laikotarpis? Nes bus taip kad sakote 5 metai o duosite tiktai 2 metus garantijos? Dar matau internetas + 3 metai garantija, tai cia kiek suprantu įsigijus interneta man suteiksite +3 metu garantija? Ka daryti po garantijos, taip ir paliksite likimo valiai?
 
Klausimą uždavė: Tomas
Data: 2010-04-01

 

Laba diena, Tomai,

Garantija priklauso nuo šilumos siurblių serijos. 2 metai suteikiama garantija tiems siurbliams, kurie neturi Interneto valdymo, šilumos siurbliai, kurie turi interneto valdymą, turi 5 metu garantija be išimties.

Visada galima įsigyti interneto funkciją šildymo sistemai, tai papildomai kainuoja 1058Lt+PVM, ir tada garantija bus 5 metai. Operatoriai šilumos siurblį gali valdyti internetu.

Kiekvienais metais yra atliekamas techninis šilumos siurblio aptarnavimas, kaina 300lt/metams.

Po garantijos jūsų niekas likimo valiai nepaliks, galėsite naudotis mūsų serviso paslaugomis. Pogarantiniu laikotarpiu technine apžiūra kainuoja 500lt/ metams, tačiau mes užtikriname, kad šilumos siurblys veiks dar vienerius metus pasirašome garantinio sutarti dar vieneriems metams. Tai garantija gali būti vykdoma iki 15 metų.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek ištikrųjų suvartoja elektros energijos šilumos siurblys?

Laba diena, niekaip nesuprantu kiek šilumos siurblys suvartoja elektros per dieną šildymo sezono metu? Kaip tai apskaičiuoti? Niekas nesugeba normaliai paaiškinti, jūs kaip gamintojai gal galėsit atsakyti.
 
Klausimą uždavė: Darius
Data: 2010-04-01

 

Laba diena, Dariau,

Šilumos siurblio suvartojamą elektros energija apskaičiuoti yra nesunku, tereikia žinoti koks jūsų šilumos siurblio galingumas. Galingumas kW iš tinklo. Šį galingumą padauginkite iš 10, nes apytiksliai tiek valandų siurblys dirbtų per pačius šalčius ir gausite bendrą elektros poreikį parai.

Pvz paimkime modelį SVEO eco 8kW, šio šilumos siurblio galia iš tinklo yra 1,7kW, tai reiškia kad šilumos siurblys dirbdamas vieną valandą suvartos 1,7kWh ir pagamins 8kW šiluminės energijos.

Vidutiniškai šilumos siurblys sezono metu kai lauke yra -10, o namuose laikote 22 laipsnius šilumos, tai tokia diena šilumos siurblys dirbs apie 10 valandu. Tai reiškia, kad jis suvartos 17kWh*0.5Lt/kWh=8.5Lt per dieną. Šilumos siurblyje dar yra sumontuoti du cirkuliaciniai siurbliukai po 100W. tai dadėti reikėtu ir jų suvartojama energiją. 200W*10valandu=2kW. tai viso 19kWh per para.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokia yra tikra šilumos siurblio kompresoriaus galia?

Kokia šilumos siurblio {akcijinis} kompresoriaus elektros variklio galia, {kiek kW}?. Kiek laiko vidutiniškai dirba kompresorius į parą įprastiniame, normaliame režime?.
 
Klausimą uždavė: Romas
Data: 2010-03-15

 

Sveiki, Romai,

Dėkui už klausimą.

Charakteristikose duodama galia yra prie griežtai apibrėžtų sąlygų, kurios parašytos po techninių charakteristikų lentele. (pvz: šaltnešio temperatūra iš lauko 0C, paduodama temperatūra +35C).

Šilumos siurblio galia = COP*elektrinė kompresoriaus galia, kW. (COP naudingumo koeficientas). Pvz ECO 12, 11,4 kW=2.5*4.63 (COP).

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kompresoriaus vartojama el. energija priklauso nuo šilumos siurblio tiekiamo vandens temperatūros. Efektyviausiai šilumos siurbliai dirba su žematemperatūrinėm sistemom (grindiniu šildymu). Gerai parinktas šilumos siurblys dirba 1800..2200 val. per šildymo sezoną (priklausomai nuo pastato). Sezono trukmė 7,5 mėnesiai.

Pvz: SVEO eco 12 sunaudotų 2,5*1800=4500kWh iki 2.5*2200=5500kWh per sezoną.

Apytiksliai šildymo kaštus galima suskaičiuoti mūsų skaičiuoklėje:
http://www.sveo.lt/lt/sildymo-skaiciuokle

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurblių remontas

Noriu paklaust ar remontuojat kitų gamintojų šilumos siurblius? Turiu problemų su Nibe šilumos siurbliu.
 
Klausimą uždavė: Aurimas
Data: 2010-03-15

 

Laba diena, p. Aurimai,

Taip, remontuojame ir kitų gamintojų šilumos siurblius.

Šilumos siurblių remontas teikiamas:
Nibe
Viessman
Junkers
Thermia šilumos siurbliams

Jūsų atveju būtų tikslingiausia susisiekti su techniniu skyriumi, tam, kad išsiaiškinti tikslią problemą, kontaktus rasite mūsų svetainėje.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Santechnikas

mane labai sudomino geoterminis sildymas,ar jums nereikia santehniko?
 
Klausimą uždavė: darius
Data: 2010-03-03

 

Laba diena, Dariau,

Is kokio miesto esate?

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurbliai oras-oras

Sveiki, ar gaminate siurblius Oras -oras. Koks ju efektyvumas.
 
Klausimą uždavė: Reda
Data: 2010-02-24

 

Tokių šilumos siurblių mes negaminame.

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurblio savikaina

Kokia silumos siurblio savikaina?ar taikot nuolaidas?
 
Klausimą uždavė: Alius
Data: 2010-02-22

 

Šilumos siurblio savikaina yra mūsų kompetencija. Rimtiems klientams nuolaidos visada yra pritaikomos.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar turite servisą šilumos siurbliams

Noriu paklausti ar turitę servisą savo šilumos siurbliams? Ar nebus taip jei pasistatysiu jūsų šilumos siurblį ir dingsite kaip daugelis įmonių šiuo metu.
 
Klausimą uždavė: Antanas
Data: 2010-02-22

 

Laba diena, Antanai,

Mes Lietuvoje esame įrengę per visą laikotarpį nemažai šilumos siurblių. Servisas yra privalomas klientų atžvilgiu. Į metus kartą atliekamą techninį šilumos siurblio aptarnavimą, tai kainuoja klientui 300lt, bet užtikriname kad siurblys veikia ir veiks. Iškilus kažkokiai problemai yra serviso darbuotojai, kurie važinėja po Lietuvą. Šilumos siurbliai, kurie yra pajungti prie interneto, visą informaciją apie namo šildymo sistemą mes matome savo sistemoje, kiekvieno komponento būseną. Viską galime valdyti internetu.
Esant rimtam gedimui, vykstame į vietą ir remontuojame, jei to padaryti neįmanoma greitai, pastatome kitą siurblį į esamo vietą, kad klientas nesušaltų.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Kaip Jus isivaizduojate katiline be duru???

SVEO air vidinės dalies korpusas Šilumos siurblių korpusas pagamintas iš tų su garsine izoliacija. Dėl šio korpuso šilumos siurbliai tylesni nei konkurentų analogai. Įrenginiui nebūtina katilinė su durimis. Kaip Jus įsivaizduojate katiline be durų???
 
Klausimą uždavė: Daiva
Data: 2010-02-06

 

Laba diena, p. Daiva,

Garso izoliacijos dėka, šilumos siurblys dirba kaip šaldytuvas. Todėl tikrai galite šilumos siurblį montuoti katilinėje be durų. Jokio diskomforto neturėtumėte jausti.

Pagarbiai
Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

irangos kaina

domintu šilumos siurblio oras vanduo 40 butu gyvenamajame name karšto vandens ruosimui įrangos kaina
 
Klausimą uždavė: Raimondas
Data: 2010-02-04

 

Laba diena p. Raimondai,

Mums detaliau reikėtų būtų kvadratūrų. Pagal tai sprendžiame karšto vandens poreikį.

Viktoras

 

Skaityti plačiau

 

 

Dėl cirkuliacinių siurblių

Domina kokio tipo naudojate cirkuliacinius ar kitokius siurblius, cirkuliuoti gliukoliui 120 m grežinyje. Kiek suprantu jo galingumai įtakoja išlaidas. Pvz: SVEOMini 11 koks siurblys stovėtų ir ar šios išlaidos iskaičiuojamos į COP.
 
Klausimą uždavė: Rolandas
Data: 2010-02-03

 

Laba diena, p. Rolandai,

Standartiniame ar akcijiniame šilumos siurblyje montuojame UPS25/7 Grundfos siurbliukus, kurių rotorius dengtas epoksidu. Galime sumontuoti ir A klasės siurbliukus Magna 25/60.

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurblių galingumas

Sveiki, Norėčiau sužinoti, ar Jūsų šilumos siurbliai gali dirbti tik nominaliu galingumu, ar jų galingumą galima reguliuoti pagal poreikį atitinkamo intervalo ribose? Ačiū.
 
Klausimą uždavė: Mingaudas
Data: 2009-12-31

 

Laba diena, p. Mindaugai,

Standartiniame šilumos siurblyje šios funkcijos nemontuojame. Esant poreikiui tai galime atlikti, bet ši funkcija kainuoja papildomai apie 4000Lt.

 

Skaityti plačiau

 

 

Sveo direct vs Sveomini

Laba diena Ar atsiperka pinigai isleisti Sveo direct silumos siurbliui palyginus su investicija i Sveo mini? Jei taip, per kiek laiko (imame kad elektra kainuoja 0.4Lt uz kW/h)? Ar jus gaminate akumuliacines talpas ar jos jau integruotos i jusu silumos siurblius? Kokios talpos? kokia kaina? Kiek man vid. kainuotu 4400h sildymo sezonas esant lauke -3oC o viduje palaikant +20oC temperatura grindiniu sildymu su 10kw silumines galios Sveomini jei mano namo bendras atitvaru plotas (cia jau bendrai sienos, grindys, stogas, langai) yra 435m2 o vid. ju varza 4.8m2*K/W (elektros kaina imam 0.4Lt uz kW/h)?
 
Klausimą uždavė: tomas
Data: 2009-12-22

 

Sveiki p. Tomai,

Atsiperkamumas priklauso nuo to, kokio galingumo šilumos siurblio Jums reikia, ir kiek šilumos jūs iš jo paimsite. Direct serijos siurbliai yra efektyvesni už mini serijos šilumos siurblius 20%. Tai proporcingai didėja ir atsiperkamumas. Vidutiniškai atsiperkamumas skaičiuojamas 4-5metai.
Sąnaudas sezonui galima pasiskaičiuoti nesunkiai. Vidutiniškai šilumos siurblys per sezoną dirba 7-8 mėn. 1800-2200val., jei Jūsų šilumos siurblio galia 10kW, elektros sąnaudos yra 1,8kW/h, tai 2000val.x 1,8kW/h=3600 kW x imame kainą jau 0,45= 1620lt per sezoną, arba 1620/ 7mėn.=231lt/mėn. Aišku, dar kažkiek dasidės cirkuliaciniai siurbliukai.

Talpos gaminamos Lenkijoje, (Galmet) pakolkas talpos yra nuo 200 litrų iki 1000 litrų ir daugiau ir komplektuojamos atskirai nuo šilumos siurblių. Po naujujų metų išleisime šilumos siurblių versiją su integruotais boileriais.
Tapų aprašymai yra interneto svetainėje prie šilumos siurblių sistemų priedų.

Ačiū, sėkmės pasirinkime.

Jei kyla kokie papildomi klausimai, ar netenkiną mūsų atsakymai prašome papildyti klausimą ir į jį pasistengsime atsakyti.

 

Skaityti plačiau

 

 

Garantinis

Garantinio aptarnavimo trukme , garantiniu metu ivykusiu gedimu padaryti nuostoliai , eksploataciniu medziagu kainos metams 100 kv/m , pogarantinis laikotarpis , ir klausimas pamastymas o Jusu skaiciavimo programa neturetu itraukti ir pacios sistemos , bei jos prieziuros kastus i kilovatvalandziu skaiciavima ? Dekui .
 
Klausimą uždavė: Gediminas
Data: 2009-12-11

 

Laba diena, p. Gediminai,

Garantinio aptarnavimo trukmė yra 5 metai.
Grantiniu metu padaryti nuostoliai yra kompensuojami.
Eksploatacinių medžiagų nėra, visą tai kas būtina atliekame techninio aptarnavimo metu.
Pogarantinis laikotarpis - įprastai atliekamas techninis aptarnavimas, įvykus gedimui problema yra sprendžiama palankiausiomis sąlygomis klietui, bet jau kliento sąskaita.

Kad tokio skaičiavimo neverta įtraukti jis yra fiksuotas ir nesikeičia.

 

Skaityti plačiau

 

 

Šilumos siurblių remontas, techninis aptarnavimas.

Laba diena, domintų ar jūs atliekate kitų gamintojų šilumos siurblių remontą, ar atliekate techninį šilumos siurblių ir šildymo sistemos aptrnavimą?
 
Klausimą uždavė: Dalgiera
Data: 2009-12-11

 

Laba diena, p. Dalgiera,

Taip, mes atliekame kitų gamintojų šilumos siurblių remontą, bei techninį šilumos siurblių ir šildymo sistemos aptarnavimą.

 

Skaityti plačiau

 

 

Ar sveoeco ruosia karsta vandeni?

Ar sveoeco ruosia karsta vandeni tuo paciu metu kai sildo nama?Ar karstas buitinis vanduo ruosiamas el tenu?
 
Klausimą uždavė: Jurgis
Data: 2009-12-03

 

Šilumos siurbliai SVEO tiek mini tiek eco pirmiau ruošia karštą vandenį, paskui šildo namus. Tačiau galima ruošti ir karštą vandenį ir tuo pačiu metu šildyti namus, panaudojant (,,desuperheater").
El. tenas įmanomas tiek boileryje tiek šilumos siurblyje, bet tai yra opcija, o standartiškame variante elektrinių tenų mes nemontuojame.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kokius naudojate kompresorius šilumos siurbliuose?

Kokius montuojate kompresorius šilumos siurbliuose, ar jie tikrai skirti šildymo sistemoms? Nes kiek teko susidurti nuo jų labai priklauso šilumos siurblio efektyvumas.
 
Klausimą uždavė: Mazas
Data: 2009-11-17

 

Laba diena, Mazas,

Mūsų šilumos siurbliuose montuojami Copeland ZH - pats brangiausias, efektyviausias ir vienintelis sukurtas šildymui kompresorius. Kompresoriai gaminami fabrike Airijoje.

 

Skaityti plačiau

 

 

Šildymo sistemos jungimas prie interneto valdymo?

Kokios naudos aš gausiu prijungęs savo namo šildymo sistemą prie interneto? Ar verta tokia sistema turėti savo name?
 
Klausimą uždavė: Viktoras
Data: 2009-11-09

 

Sveiki, Viktorai,

Nauda - Jūs pats galėsite keisti šildymo rėžimą, keisti atskirų kambarių temperatūras, didinti mažinti ar atjungti šildymą visai.
Galėsite tiesiogiai internetu matyti statistiką, kiek laiko dirbo šilumos siurblys, kiek suvartojo energijos, kiek gavo energijos iš žemės ar iš oro.

 

Skaityti plačiau

 

 

Kiek metų suteikiate garantiją šilumos siurbliams?

Kiek metų suteikiate garantiją šilumos siurbliams ir ar garantiniu laikotarpiu techninis aptarnavimas yra mokamas?
 
Klausimą uždavė: Antanas
Data: 2009-11-05

 

Šilumos siurblių garantija priklauso nuo pasirinkto šilumos siurblio.

SVEOmini serijos šilumos siurbliams suteikiame 5 metų garantiją Lietuvoje ir 2 metų garantiją eksportuojnt.

SVEOeco serijos šilumos siurbliams suteikiame 2 metų garantiją Lietuvoje.

SVEOdirect serijos šilumos siurbliams suteikiame 5 metų garantiją Lietuvoje.

SVEOair serijos šilumos siurbliams suteikiame 2 metų garantiją Lietuvoje.

SVEOvent serijos šilumos siurbliams suteikiame 2 metų garantiją Lietuvoje.

 

Skaityti plačiau

 

 
 
 
 
silumos siurbliai

© UAB "SVEO" 2008-2013. Visos teisės saugomos.

Silumos siurbliai
Тепловые насосы Šilumos siurblių gamintojas Lietuvoje. Įmonių katalogas

sprendimas: webmod TVS: webmodAdmin
SVEO